GTX 750 sistemde oyunlar açılmıyor ve ekran kartı sürücüsü kendi kendine siliniyor

Kowkmaz

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX750
Anakart
Gigabyte
İşlemci
i3 10100F
Arkadaşlar merhaba. Bundan 1 hafta önce bir sistem topladım. 8 GB RAM taktım ilk birkaç gün hiçbir sıkıntı yoktu ancak 2 gündür sorunlarla karşılaşıyorum. CS:GO oynuyordum başta hiçbir sorun yoktu. Daha sonra Valorant yükledim ancak açmadi. Ekran kartının VRAM'inin yetersiz olduğu hatasini verdi. Ancak şimdi CS:GO ve ETS 2 de de oyunu açmıyor. Hiçbir hata kodu vermeden masaüstüne atıyor. Birkaç kez deneyince de ekran kartının sürücüsü silindi kendi kendine. Ekran kartıyla alakalı bir sorun olduğu belli. Ancak bir arıza mi? Yoksa benden kaynaklı bir hata mı? Cozemedim. Sürücüleri mi yanlış yükledim? Yoksa ekran kartı bozuk mu? Anlamadım. FurMark testi de yaptım sonucunu bırakacağım buraya. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. İade etmeli miyim ekran kartıni veya başka bir parçayı? Çok teşekkür ederim.

@Yaşayanölüü68 hocam ne dersiniz sorun sizce nerede? Ekran kartının sürücüsünün kendi kendine silinmesine anlam veremedim açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı