GTX 750 Ti alınır mı?

berkym

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ7 10700F, AMD Radeon R7 200 Series, 16 GB Ram, 512 GB SSD.
Merhaba yüksek bir bütçem yok paramı biriktirilp GTX 750 Ti almayı düşünüyorum işlemcim çok iyi fakat ekran kartı olarak bütçem buna yetiyor maalesef, bu ay içinde almaya çalışacağım almamı önerir misiniz veya üstüne biraz daha ekle bunu al dediğiniz bir ekran kartı var mıdır?

İşlemcim: i7 10700F.

Ne için kullanacağınıza bağlı. 2016 öncesi oyunlar ve Valorant tarzı oyunlar için yeterli olur ama en azından RDR2 gibi daha yeni ve daha iyi oyunlar oynamak istiyorsanız en kötü 1050 ti almalısınız. (Yine de 750 Ti ile de RDR2 gibi oyunları 720P en düşük ayarlarda 30 FPS oynayabilirsiniz.)

Yerinizde olsam eğer bütçeyi arttırmam yakın zamanda mümkün değilse 750Ti alıp oynayabileceğim güzel oyunları oynardım ve 1 yıl sonra falan param birikince 1060 alırdım. GTA 6 çıkınca da 4060'a yükseltirdim. :)

Son düzenleme:
Ne için kullanacağınıza bağlı. 2016 öncesi oyunlar ve Valorant tarzı oyunlar için yeterli olur ama en azından RDR2 gibi daha yeni ve daha iyi oyunlar oynamak istiyorsanız en kötü 1050 Ti almalısınız. (yine de 750 Ti ile de RDR2 gibi oyunları 720p en düşük ayarlarda 30 FPS oynayabilirsiniz.)

Yerinizde olsam eğer bütçeyi arttırmam yakın zamanda mümkün değilse 750 Ti alıp oynayabileceğim güzel oyunları oynardım ve 1 yıl sonra falan param birikince 1060 alırdım. GTA 6 çıkınca da 4060'a yükseltirdim. :)

Oynadığım oyunlar aşırı büyük oyunlar değil zaten çoğunlukla yazılımla ilgileniyorum ondan dolayi işlemcim iyi fakat arada oyuna girmek istediğimde çok kötü performans alıyorum dediğiniz gibi Valorant tarzı Roblox'da bazı oyunlar vs. oynarım.

Oynadığım oyunlar aşırı büyük oyunlar değil zaten çoğunlukla yazılımla ilgileniyorum ondan dolayi işlemcim iyi fakat arada oyuna girmek istediğimde çok kötü performans alıyorum dediğiniz gibi Valorant tarzı Roblox'da bazı oyunlar vs. oynarım.
Öyleyse bütçeniz biraz arttırıp GTX 960, 1050 vs alabiliyorsan alın alamıyorsanız da GTX 750 Ti'da iş görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı