GTX 750 Ti CS:GO 150 FPS Kasma Sorunu

swischen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 ay önce GTX 750 Ti aldım. İlk aldığımda FPS'im 200-250 arası gidip geliyordu ve gayet akıcıydı. Fakat son 1 aydır 150 FPS altına düştüğünde kasma sorunu oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
o kasma gibi şeyler fps ile değil birçok kişide bundan şikayetçi bendede oluyor. net_graph aç orda var: yazar ordaki değer 10 ms üzeri çıkınca kasar onuda düşürmenin yolunu bilimiyorum ara ara olup geçer özelllikle ilk açılışınca ilk 15 dk olur

İşlemci biraz düşük. Oyunu çok düşük çözünürlük ve çok düşük ayarlarda oynadığın için işlemciye yük bindiriyorsun. Dolayısıyla FPS düşüşü oluyor. Ekran kartına yük bindirmen lazım. Zaten o işlemci ile tam performans alamazsın. Daha güçlü bir işlemci alman lazım.

İşlemci biraz düşük. Oyunu çok düşük çözünürlük ve çok düşük ayarlarda oynadığın için işlemciye yük bindiriyorsun. Dolayısıyla FPS düşüşü oluyor. Ekran kartına yük bindirmen lazım. Zaten o işlemci ile tam performans alamazsın. Daha güçlü bir işlemci alman lazım.
anladım kardeşim teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı