GTX 750 Ti için 250W PSU yeterli mi?

HalilGirgin

Decapat
Daha fazla  
Birçok forumu okudum ama tam bir cevap alamadım.

371920

Çok sıkıntılı ve eskiden alınmış bir PC. Ben bir süre daha kullanmak için birkaç bir şey değiştirmeye çalışıyorum ama uyumlu olmuyor. Bu sistemde 250 W PSU var. MSI GTX 750 Ti taksam bir sıkıntı çıkar mı? Şu anki ekran kartı Radeon 6350 HD. Oynadığım oyun CS:GO, FPS arttırmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence yük altında kapanma tarzı sorunlar olabilir. Şu an kullandığın HD 6350 zaten 20W ya tüketiyor ya tüketmiyor. Garanti olması açısından ya PSU değiştir ya da GT 1030'a bak.

PSU marka ve model verebilir misiniz? Her ihtimale karşı 300-350W PSU almanız daha iyi olacaktır. Ancak PSU kaliteli ise sorun olmayacaktır.

Tamam ben anladım. Kuzenimde de 250W PSU'lu Casper bilgisayar var. Muhtemelen sizin bilgisayarınızla aynı. Ona da 750Ti taktık. Bir sorun yaşamadı. Biliyorsanız modelini yazar mısınız? Bilmiyorsanız da ksanın fotığrafını atmanız iyi olur. Aslında pek güvenlir bir PSU değil, bence kesinlikde daha iyi bir PSU alın. Fakat bir süre idare edecektir.

Güç kaynağını üzerinde yazan değetleri atmanızı isteyeceğim. Ama psu eski olduğu için büyük ihtimalle eski verimliliğinde çalışmayacak. Önerim yeni bir tane almanız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı