GTX 750 Ti ile God of War oynanır mı?

GoW'u bilmiyorum ama RDR2'yi oynayamazsın. Ben R5 1600 AF ve GTX950 ile denedim oynamayı ama oynanmıyor.
Arkadaş 1030 ile oynamış ama

Ben GTX 750 Ti ile RDR 2 bitirdim. Doku kalitesi High, diğerleri low, 720p. 30'un altına hiç düşmedi diye hatırlıyorum. Genel olarak 35 45 FPS arası alıyordum. Gayet zevkliydi. İşlemci i5 2400.
Ben 900p ile 30fps alırım diye tahmin ediyorum işlemci farkına dayanarak.

Buradaki arkadaşların hepsi oynamak deyince 1080p çözünürlükte ve Full ayarlarda oynamaktan bahsediyor galiba. Arkadaşlar bu neyin kafası. Oyun oynayıp zevk almak için illaki Full ayarlar mı gerekiyor. Önceden bu ayarlar yokken zevk almıyor muydunuz? Oynarsın arkadaşım ayarları düşük olarak oynarsın ve maksat oyun oynamak ve zevk almaksa gayet güzel zevk alırsın.

Buradaki arkadaşların hepsi oynamak deyince 1080p çözünürlükte ve Full ayarlarda oynamaktan bahsediyor galiba. Arkadaşlar bu neyin kafası. Oyun oynayıp zevk almak için illaki Full ayarlar mı gerekiyor. Önceden bu ayarlar yokken zevk almıyor muydunuz? Oynarsın arkadaşım ayarları düşük olarak oynarsın ve maksat oyun oynamak ve zevk almaksa gayet güzel zevk alırsın.
Tamamdır sağ olun.

Arkadaş 1030 ile oynamış ama.

Ben 900p ile 30FPS alırım diye tahmin ediyorum işlemci farkına dayanarak.

Ben 750 Ti ile bitirdim 950 nasıl oynatmıyor?

Oyuna girerken bile sistem gereksinimleri yetersiz olduğu için hata aldım. Oyuna zar zor girdim, onda da kasmaktan karakteri yürütemiyordum bile. Siz nasıl oynadınız ben pek anlamadım.

Oynayamazsın demedim zaten kardeş düşük ayarlar ve hafif donmalar sorun etmiyorsa oynar.

Oyuna girerken bile sistem gereksinimleri yetersiz olduğu için hata aldım. Oyuna zar zor girdim, onda da kasmaktan karakteri yürütemiyordum bile. Siz nasıl oynadınız ben pek anlamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda da oynanmış aynı sistem benim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda da oynanmış aynı sistem benim.

Dene o zaman oynamayı. Benim bilgisayarda sıkıntı var demek ki.

750 Ti OC modeli var bende. 720p dokular hariç her şey lowda girdim rahat oynadım. Youtubeda gtx950 rdr2 test videolarında rahat oynatıyor gözüküyor. Sizin bilgisayarınızda bir sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı