GTX 750 Ti PC Bileşen Uyumlulukları

Emirhan9142

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Herkese Merhabalar. Ben forumda yeniyim kusura bakmayın yanlış bir konu veya yanlış yere açtıysam özür dilerim. Ben bilgisayar bileşenlerinin uyumluluklarından pek anlamıyorum bu yüzden bi yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Şimdiden Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sıkıntı göremedim. Alabilirsin, bütçeni biraz daha arttırıp monitörle birlikte @manytools'un attığı sistemi alırsan çok çok daha memnun kalırsın. Şimdiden hayırlı olsun. (y)

Oyun için kuruyorsan GTX960 tabi ki seni daha memnun edecek bir ekran kartı olur. Ancak sistemin uyumsuz değil. Vatan'dan alma zorunluluğunuz yoksa ve imkanınız varsa bütçeyi 2500 TL yaparak kendi sisteminizi MSI GTX960 2GB kart ile Sinerji'den toplayabilirsiniz. Emin olun 200 TL'ye zaman geçtikçe değdiğini farkedeceksiniz.

İleride işlemciyi değiştiremem fakat ekran kartını değiştirebilirim.Bu yüzden şimdilik anakartı manytools'un dediği gibi değiştirip yeni bir monitör alabilirim.Yani son hali aşağıdaki gibi olursa daha iyi olacağını düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler. :)
Ekran Alıntısı.PNG

İleride işlemciyi değiştiremem fakat ekran kartını değiştirebilirim.Bu yüzden şimdilik anakartı manytools'un dediği gibi değiştirip yeni bir monitör alabilirim.Yani son hali aşağıdaki gibi olursa daha iyi olacağını düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler. :)
Eki Görüntüle 90512

Sistemi satın alabilirsiniz, gayet memnun kalacağınıza eminim. Hayırlı olsun şimdiden resimleri bekliyoruz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı