GTX 750 Ti sistem CRYSIS açar mı?

Remaster ise bayağı zor. Remaster aşırı gelişmiş grafik seçeneklerine falan sahip. Eski versiyonunu diyorsan o oyunun optimizasyonu zaten rezalet o yüzden sağlam bir bilgisayarda bile Ultra grafiklerde sıkıntılar yaşarsın. Ama senin bilgisayar yüksekte pek problem çıkarmadan kaldırır diye tahmin ediyorum.

Hocam direk remastere Low'a çekse açmaz mı? 2007'dekınin ultrasına denk bir görüntü kalitesi var diye biliyorum ve daha iyi performans veriyor.

Hocam direk remastere Low'a çekse açmaz mı? 2007'dekınin ultrasına denk bir görüntü kalitesi var diye biliyorum ve daha iyi performans veriyor.
Performansı daha iyi diyorsan açma ihtimali yüksek evet. Ben yüksek ayarlara dayanarak söyledim zaten. Yüksek ayarlarda uzak cisimleri falan aşırı net gösterebiliyor vb.

Arkadaşlar bu oyunun grafiklerinin hayvan gibi olduğunu duydum ve gördüm. Benim bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı?
sistem:
Ekran kartı: GeForce GTX 750 Ti.
RAM: 8 GB.
İşlemci: AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor 3.00 GHz.
Ekran kartı (VRAM)=2 GB.
Sistem türü: 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Edisyon: Windows 10 Pro.
Monitör: 60 Hz.
NVIDIA grafik sürücüsü sürümü:432.00.

Nolmalde oynamanız lazım ama optimizasyonu çok kötü diye oyunun kasabilir.

Performansı daha iyi diyorsan açma ihtimali yüksek evet. Ben yüksek ayarlara dayanarak söyledim zaten. Yüksek ayarlarda uzak cisimleri falan aşırı net gösterebiliyor vb.

2007 versiyonu ciddi sorunlara sahip. Remastered'daki de öyleydi lakin toparladı diye biliyorum. Bayağı patch almış oyun. Birkaç düzenlemeyle Low mid arası bile açabilir ama en doğrusu Benchmark videoları izleyerek kendisi için ne kadar tatmin edici olduğuna bakmaktır.

2007 versiyonu ciddi sorunlara sahip. Remastered'daki de öyleydi lakin toparladı diye biliyorum. Bayağı patch almış oyun. Birkaç düzenlemeyle Low mid arası bile açabilir ama en doğrusu Benchmark videoları izleyerek kendisi için ne kadar tatmin edici olduğuna bakmaktır.
Evet en iyisi o olur.

750Ti oynatır dostum, öyle oluyor o iş.

1080P ultra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2007 yılında çıkmış oyun 750ti ile 30 FPS veriyor. Kaç yıl sonra çıkmış diyorsunuz bir de. Sizin çatır çutur oynamak anlayışınız bu mu? Bir kart oyundan sonra çıkınca çatır çutur mu oynatıyor yani anlayamadım?

Arkadaşlar bu oyunun grafiklerinin hayvan gibi olduğunu duydum ve gördüm. Benim bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı?
Sistem:
Ekran kartı: GeForce GTX 750 Ti
Ram: 8 GB
İşlemci:AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor 3.00 GHz
Ekran Kartı (VRAM)=2 GB
Sistem türü:64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Edisyon: Wİndows 10 Pro
Monitör:60 Hz
NVIDIA grafik sürücüsü sürümü:432.00
R5 2600 ve 1660Ti ile oyunu 20-50FPS arasında oynadım. Oyun optimizasyon olarak cidden rezalet. Sabit 60FPS almayı falan hayal etme ama bir şekilde oynarsın diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı