GTX 750 Ti Sistem GTA 5 Takılma

coolfather35

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Sorunum malum PC'yi ilk aldığımda böyle bir sorun yoktu. 1 sene sonra bu sorun yaşanmaya başladı. Oyunda kasma yok. FPS gayet iyi ama sorun anlık takılmalar. Oyunda biraz vakit geçirdikten sonra başlıyor. PC temizlikle ilgili bi sorun olduğunu sanmıyorum çünkü zaten sık sık temizliyorum. Lütfen acilen yardım edin. İntternette daha önce bu gibi konular gördüm fakat hep aynı cevaplar verilmiş. Ekran kartım güncel bu arada sistemimde yeterli. Ayarlar Yüksek-Normal. Lütfen tatmin edici cevaplar verin. Şimdiden sağ olun.

Ekran kartı:Asus Nvidia GTX750Tİ 2GB 128Bit
İşlemci:İntel i5 4460 1150soket
RAM: GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1600ML CL9 RAM

Arka planda işlemciyi şişiren uygulama çalışıyordur. Anlık takılmalar oluyordur. Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Yardımcı olayım.

Bilgisayar darboğaz oluyo öyle bi işlemciye öyle bir ekran kartı kullanmaman gerekir bir şeyi iyi alacaksan diğerleride iyi olmak zorunda

i5 4460'ı Intel Celeron'la karıştırdınız herhalde. Herhangi bir darboğaz söz konusu değil.

Arka planda işlem yapılıyorsa oyun sırasında durdurun, sıcaklık değerlerini kontrol edin.

Arka planda işlemciyi şişiren uygulama çalışıyordur. Anlık takılmalar oluyordur. Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Yardımcı olayım.

Windows 8.1 kullanıyorum.

Sonradan kasmalar başlıyorsa sorun ısınmadan kaynaklanıyor olabilir.

Isınma değerleri gayet normal, zaten başka oyunlarda böyle bi sorun yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı