GTX 750 Ti sistem ne kadar götürür?

Saydığın oyunlar eski ve artık çalıştırması basitler.
Sistem bu oyunlar için yeterli, fakat güncel oyunlar için yetersiz.
Ne kadar götüreceği size kalmış.
Bu bütçeye güzel bir APU toplanabilir.

Çok büyük ihtimal PSU C4. Ekran kartına eh işte desek de bana kalırsa işlemci iyi değil. Dediğiniz oyunları oynayabilirsiniz ama pek tatmin edeceğini zannetmiyorum. Tahminen 1-2 bilemedin 3 yıl götürür.

Merhaba. Teknobiyotik A1.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik şu sistemi almayı düşünüyorum 1TB HDD ekleyip. Peki bu sistem beni kaç yıl götürür? GTA V, CS:GO, Valorant vb. oynarım oynarsam. Bu sisteme ileride ekleme de yapabilirim.
Sadece dediğin oyunları oynamak istiyorsan rahat bir şekilde seni götürür ama bildiğim kadarıyla biraz eski bir ekran kartı onun yerine yeni nesil bir ekran kartı tercihi yapman güncelliği teknolojisi driverları vs. olarak daha iyi olucağını düşünüyorum ama dediğin oyunları oynayan ve tasarım yada modelleme gibi sistemi zorlayabilicek şeyler ile uğraşmıyor isen seni çok rahat götürür. Tabi bu rahat götürürden kastım oyunları full ayarda yani en yüksekte oynamak değilse eğer ki öyle bir amacın varsa duruma göre değişir.:)

Az daha ekleyip bunu alın ileride RAM güncellemesi yaparsınız. +900 lira ile hem işlemci hem de ekran kartında ciddi fark var attığınıza kıyasla.

Az daha ekleyip bunu alın ileride RAM güncellemesi yaparsınız. +900 lira ile hem işlemci hem de ekran kartında ciddi fark var attığınıza kıyasla.

Site güvenilir mi ilk defa duydum da.

Geri
Yukarı