Çözüldü GTX 750 Ti sistem oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Polestar44

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba geçen hafta GTX 750 Ti ekran kartı aldım. Ekran kartını kullanmaya başladım ilk başta Witcher 3 yükledim sorunsuzdu sonra CS:GO ve valaront gibi oyunlar yükledim sonrasında Witcher 3 birkaç gün sonra girince oyundan atmaya başladı siyah ekran geliyor ve kapanıyordu akrebinde ck 3 yükledim fakat onda grafik ayarları değişince oyundan atıyor Low veya med ayarlarda oyuna girince gün geçince oyundan atıyordu. Bugün AC orgins yüklemek istedim fakat oyundan gene atıyor.
Anlamadığım nokta car mechanig veya Stranded Deep gibi bazı oyunlarda Ultra ayarlarda rahatça oynuyordum bu sırada. Belirtmek isterim sıkıntı RAM'den kaynaklı sandım ve RAM testine soktum RAM de bir sıkıntı yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem özellikleri.
  • Xeon E 1220 V2.
  • GTX 750 Ti.
  • 8 GB RAM.

Ayrıca bütün oyunlar orijinal idi.

Son düzenleme:

Merhaba geçen hafta GTX 750 Ti ekran kartı aldım. Ekran kartını kullanmaya başladım ilk başta Witcher 3 yükledim sorunsuzdu sonra CS:GO ve valaront gibi oyunlar yükledim sonrasında Witcher 3 birkaç gün sonra girince oyundan atmaya başladı siyah ekran geliyor ve kapanıyordu akrebinde ck 3 yükledim fakat onda grafik ayarları değişince oyundan atıyor Low veya med ayarlarda oyuna girince gün geçince oyundan atıyordu. Bugün AC orgins yüklemek istedim fakat oyundan gene atıyor.
Anlamadığım nokta car mechanig veya Stranded Deep gibi bazı oyunlarda Ultra ayarlarda rahatça oynuyordum bu sırada. Belirtmek isterim sıkıntı RAM'den kaynaklı sandım ve RAM testine soktum RAM de bir sıkıntı yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem özellikleri.
  • Xeon E 1220 v2.
  • GTX 750 Ti.
  • 8 GB RAM.

Ayrıca bütün oyunlar orijinal idi.

Hacı kaç FPS veriyor bana Low'da 30 veriyordu
GTX750 Ti 4 GB
8 GB RAM
i5 4460.

Hocam daha önceki sorumda paylaşmıştım.

Hacı kaç FPS veriyor bana Low'da 30 veriyordu.
GTX750 Ti 4 GB.
8 GB RAM.
i5 4460.

Bende high da 30 40 arası veriyordu.

Sanırım sıkıntıyı çözdüm Denetim Masası üzerinden performans moduna alıp ayarları dayat yaptığım için sitem çöküyordu şu an AC orgins sıkıntısız açıldı sağ olun umarım başka arkadaşlar da yararlanır.

AC orgins high a alınca gene çöktü.

DDU ile ekran kartı sürüsünü kaldırdıktan sonra attığım linkteki sürücüyü kurun.

(Windows 10 için uyumludur.)

Daha önce AMD ekran kartı vardı driver silmeden kullanıyor idim ondan kaynaklı olabilir mi?

Olma ihtimali çok yüksek. Dediğim gibi DDU ile sürücüyü silip yukarıdaki mesajımda.
Olma ihtimali çok yüksek. Dediğim gibi DDU ile sürücüyü silip yukarıdaki mesajımda attığım sürücüyü indirin.

Hocam AMD driver mı silmeliyim.

Olma ihtimali çok yüksek. Dediğim gibi DDU ile sürücüyü silip yukarıdaki mesajımda attığım sürücüyü indirin.

Hocam AMD driver ı mı silmeliyim.

Ayrıca hocam dediginiz sürümü indiremeye kalktım fakat sürekli eror vermişti daha önce PC.

Hocam DDU ile bütün ekran kartı sürücülerini silin ve benim yolladığım sürücüyü kurun.

Hocam işlem sırasında bir sıkıntı olur mu?

Hocam DDU ile bütün ekran kartı sürücülerini silin ve benim yolladığım sürücüyü kurun.

Ayrıca bilgisyarda iki oturum var. Bu bir sıkıntı yapar mı

Yeni konular

Geri
Yukarı