GTX 750 ti sistem tavsiyesi

Şu sistem beni 3 sene götürsün yeter. Daha fazla istemem.
Üç seneden fazla götürür :) Daha doğrusu sizi götürecek olan ekran kartı ve işlemcidir. Ekran kartı 3/4 sene rahat götürür. Ancak işlemciyi 1/2 sene sonra değiştirirseniz iyi olur.

Üç seneden fazla götürür :) Daha doğrusu sizi götürecek olan ekran kartı ve işlemcidir. Ekran kartı 3/4 sene rahat götürür. Ancak işlemciyi 1/2 sene sonra değiştirirseniz iyi olur.

Hocam beni şu darboğaz cehenneminden kurtaracak (!) olan parçaları son kez bir toparlayabilir miyiz?

750ti ile mi darboğaz oldu? Yok artık... Velev ki işlemci 750ti'ın paçasından çekti, sündürdü, performansını yarıya indirdi ama 3 yıl öncesinin orta seviye kartları bile LoL'da bi sıkıntı çıkarmaz yahu :)

750ti ile mi darboğaz oldu? Yok artık... Velev ki işlemci 750ti'ın paçasından çekti, sündürdü, performansını yarıya indirdi ama 3 yıl öncesinin orta seviye kartları bile LoL'da bi sıkıntı çıkarmaz yahu :)

O zaman birşeyleri yalnış yaptım. Herşey son ayarda iken oyuna başladığımda 130 fps'deyim. Ama anlık donmalar yaşıyorum. Savaşlarda ise iyice düşüyor oynanmaz hale geliyor.

Kullanımlara bakıyorum cpu kullanımı %100'deyken gpu kullanımı %15.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık ne durumda peki, kontrol etme şansınız oldu mu? Hatta mümkünse performans konusunda referans olacak daha ağır bir oyunu denerken..?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı