GTX 750 TI sistem toplama

Bende senin gibi orta bütçede bir pc toplamak istiyodum kısa bir süre önce şu sisteme karar verdim : Screenshot_2016-07-11-20-10-26.jpg

Ram Mhz olarak tutmuyor ama benim tercihim 2x4GB, zaten 2133 Mhz olarak calisacak otomatik (ben sinerjide bulamadigim icin 2666Mhz ekledim). İstersen sen tek Ram kullanabilirsin 8GB olarak. İnternetten toplayacaksan sinerjiyi tavsiye ederim. (İntel ve Nvidia isteğin için bu sistemi tavsiye ettim yoksa 1700 TL ye Amd de guzel bir sistem kurulur dedikleri gibi r7 370 falan alabilirsin ya da Nvidia üzerinden gideceksen gtx950 alabilirsin)

Yazım yanlışı olan iletiyi alıntılamak ceza sebebidir. Fakat bahsettiğiniz kişi mesajı alıntılamamıştır. İnsanlara boş yere laf atmayın. Sistem önerilerine bak kardeşim eğer everest koyuyorlarsa sistemlere o kişi ya daha EVEREST bir üründe sıkıntıya rastlamamıştır (ki çok düşük bir ihtimal) ya da satın almamıştır. EVEREST'in her ürününde sorun yaşadım ve yaşayanları gördüm. Katiyen almayın.

image.jpeg
Bende senin gibi orta bütçede bir pc toplamak istiyodum kısa bir süre önce şu sisteme karar verdim : Eki Görüntüle 173372

Ram Mhz olarak tutmuyor ama benim tercihim 2x4GB, zaten 2133 Mhz olarak calisacak otomatik (ben sinerjide bulamadigim icin 2666Mhz ekledim). İstersen sen tek Ram kullanabilirsin 8GB olarak. İnternetten toplayacaksan sinerjiyi tavsiye ederim. (İntel ve Nvidia isteğin için bu sistemi tavsiye ettim yoksa 1700 TL ye Amd de guzel bir sistem kurulur dedikleri gibi r7 370 falan alabilirsin ya da Nvidia üzerinden gideceksen gtx950 alabilirsin)

Sayfa 1'de bir arkadaş paylaşmış bir sistem hoşuma gitti açıkçası.Sizce iyimidir r7 370 ekran kartı ben hep nvidia baktım bu zamana kadar ATI ekran kartını aman aman önermediler ama sanki şuanda r7 370'e merakımı sardım.1600-1700 civarı liraya olursa iyi olur öğrenciyiz nede olsa :)

Benim topladıgım ve önerilen pc buydu hocam önerirmisiniz illaki nvidia şartım yok artık daha iyi performans veriyor diye r7 370'e geçtik :)

Bende kararsız kalmıştım ilk başları açıkçası (Amd işlemciye güvenemiyorum nedense).Performans olarak ikisi arasında Amd ve Intel olarak Amd daha ucuza biraz daha güçlü olsada ben kullandığım ve güvendiğim Inteli seçtim(birkaç fps den sıkıntı çıkmaz benim için).Ama ekran kartı olarak Amd testlerine baktığımızda baya bir fark olduğunu görüyoruz.Hani dediğim gibi Nvidia merakın falan yoksa r7 370 alabilirsin ya da r9 380 falan bir sistem topladım : Screenshot_2016-07-12-10-25-56.jpg

Toplamda KDV dahil 1712 TL tutuyor.
(Yine Nvidia kullandım ama pişman olmazsın :))

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı