GTX 750 Ti sistemde FIFA 22 Oyundan Atıyor

ferdicyln

Centipat
Daha fazla  
Selamlar Steam platformu üzerinden FIFA 22 Standart Edition aldım ve birden çok atma sorunu oldu birazdan aşağıya atmaları nerede yaşadığımı yazacağım ama öncesinde aklınıza gelebilecek her şeyi yükledim oyun bir türlü düzelmedi FIFA PES konularına hakim olan birisiyim neden derseniz yama yapımcısıyım bu yüzden az çok nerden hata aldığını anlayıp çözümlemeye çalıştım ama olmadı en son bugün sistemden kaynaklı olabilir diye format attım ama yine değişmedi.

Aldığım atma sorunları:
1. "Bir Tuşa Basın" ekranında az bir zaman kalıp sonra basarsam tuşa oyuna girip gibi yapıp oyunu kapatıyor.
2. FIFA 22 giriş ilk açılışta 3 nokta ile dolan yerde donma yapıyor.
3. Pro Clubs moduna giremiyorum "Ayak Üstü Maç" dediğim de "Başlatılıyor" da atıyor veya girse bile 1-2 saniye durup oyundan atıyor.
4. Bazen Süper Lig kariyerinde "Adana Demirspor, Altay" takım maçlarında donma yapıyor.
5. Bu atma sorunu değil ama pozisyon tekrarında örnek Süper Lig Logosu bozuk şekilde açılıyor.

Sistemim:
İşlemci: i5 3,60Ghz
RAM: 16 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 4 GB
Harddisk Alanımda baya var.

Ekran kartım güncel, Net Frameworklerin hepsi yüklü, Directx11 yükledim ama Directx 12 de yüklü.
Steamden geri iade etmek istedim fakat 1 saati geçtin oynama süresinde diye iadeyi kabul etmiyorlar.

Oyun çıktı çıkalı sanırım bozuk bunları yaşayan var mı acaba veya nasıl çözülür? Sormak istedim çünkü artık çıldırmak üzereyim orjinal oyun nasıl böylesine bozuk olabilir!

Çözüm İçin Yaptıklarım
- Ekran kartım güncel.
- Net Frameworklerin hepsi yüklü.
- Directx11 yükledim ama Directx 12 de yüklü.
- Steamden oyun dosyalarını doğrulattım.

Burada ki 3. 4. ve 5. Adımları bi deneyin derim.
teşekkür ederim kardeşim :) oyun kolundan kaynaklıymış atması normalde oyun oyun kolunu görmeyince x360ce programı sayesinde gösteriyordum oyun kolunu o programı silince atmadı pro clubs da lakin klavye ile oynayamıyorum oyunu ben bu kolu nasıl oyuna göstereceğim
hatanın çözümünü buldum ve insanlar faydalansın diye de videosunu çektim buraya atıyorum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sıkıntı çeken çok arkadaş varmış ben videoyu başka bir yere aktardım eğer denk gelirseniz diye buraya yine video linkini bırakıyorum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sıkıntı çeken arkadaşlar var hala burada denk gelirse bakarlar diye video linkini bırakayım kanalı taşıyınca videolar da gitti haliyle :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı