GTX 750 Ti Sistemde i5 İşlemciyi Değiştirmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Değiştirmen lazım mı biz nerden bilelim kardeşim?
Mevcut işlemcinden memnun değilsen değiştirirsin veya işlemcin ekran kartını besleyemez olmuştur vs. değiştirirsin.
Bunları biz bilmiyoruz, sen biliyorsun.
Kardeşim ben şu an yeterli mi? Daha iyisini almama gerek var mı? Almama gerek varsa hangi marka? Hangi model? Ben bunları soruyorum lütfen yazdıklarımı okumadan yorum yapmayın. Eğer okuyup da anlıyamıyorsanız o benim sorunum değil ben burada oturup herkese okumayı öğretemem her şeyi açıklamamı beklemeyin zaten yeterince açık konuştum eğer siz anlıyamıyorsanız o benim sorunum değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değiştirmen lazım mı biz nerden bilelim kardeşim?
Mevcut işlemcinden memnun değilsen değiştirirsin veya işlemcin ekran kartını besleyemez olmuştur vs. değiştirirsin.
Bunları biz bilmiyoruz, sen biliyorsun.
Burası sonuçta bir yardımlaşma forumu. Bizler burada birbirimize destek olmak yardım etmek için varız. Üslubunuzu ve cevabınızı hiç beğenmedim. Arkadaşımız işlemcisinin yeterli olup olmayacağını onun ihtiyacını karşılayıp karşılamayacağını sormuş. Cevap vermeyeceksen boşuna gereksiz cevap vermeye konuyu kirletmeye ve hakaret etmeye hiç mi hiç hakkın yok. Arkadaş konusunu açmış verecek cevabın varsa yardımcı olursun yoksa boş yere mesaj atmassın. Burda saygı çerçevesinde birbirimize yardım etmeye uğraşıyoruz. Bilmeyen arkadaşlar bu forum sayesinde öğreniyorlar lütfen saygı çerçevesinin dışına çıkıp forumun kalitesini bozmayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı