GTX 750 Ti sisteme 144 Hz monitör almak

vacmet

Hectopat
Daha fazla  
Ben yakın zamanda sistem toplayacağım ve bütçem fazla yok . O yüzden şu sistemi toplayıp yanına 144 Hz monitör almayı planlıyorum. (G4600, GTX 750Ti, 8GB RAM). Bu sistemde net cafede oynadığımda 200-300 FPS alıyordum. Ben bu sistemi alıp yanına 144 Hz monitör alsam mantıksız olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece CS:GO, LoL vb. oyunlar oynayacaksan olabilir. Ama diyorsun toplayacağım. Eğer yeni toplayacaksan o sistemi toplama parana yazık olur. Güncel sistem al. Daha iyi olur. Bütçe söyle yardımcı olalım.

LoL'de lanede, fightlarda 144fps alma imkanı olmadığı için bence gereksiz. CS:GO'da alabilir mi tam bilmiyorum.

Bence elindeki tüm parçaları sat.144hz monitör almak yerine 60hz bir monitör al.Monitörden kalan parayı sattığın parçaların parası ile birleştir.Sonra bütçeni burada belirt hep beraber sana sistem toplayalım.Tabii bu benim fikrim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı