GTX 750 Ti sisteme Cyberpunk 2077 için overclock yapmak

Danteka

Femtopat
Daha fazla  
Elimde GTX 750 Ti'li bir sistem var. 8 GB RAM ve i5 4460'lı sistemin Cyberpunk için yetersiz olduğunun farkındayım. İlk defa overclock yapacağım. Beni Low 720p'de 30-40 FPS oynatabilir mi acaba? Ayrıca overclock yapmak istiyorum. İdeal ayarları nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX770 i5 4460 ile Low ayarlarda 1080P 15 24FPS arası alıyorum hiç uğraşma bence.

İsterseniz 10GHz'e overclocklayin yine de kasar.

MSI Afterburner'dan +150 Core clock +150 Memory clock ekleyebilirsin. Daha fazlasını ben denemedim.

Cyberpunk'a vereceğin parayla sistemi satıp üstünede biraz daha ekleyip yeni sistem almak nasıl fikir?
Henüz deneyeceğim zaten oyunu eğer oynayabilirsem alacağım daha vermedim parasını ayrıca 250 tl ile neyin yükseltmesini yapabilirim sence ?

Henüz deneyeceğim zaten oyunu eğer oynayabilirsem alacağım daha vermedim parasını ayrıca 250 TL ile neyin yükseltmesini yapabilirim sence?

250₺ ile yükseltme yapmayacaksınız. 250₺ cebimize koyduk, sistemi satacaksanız üstünede biraz kendinizi sıkıp 200-300 daha eklerseniz zaten elinizde yeterli bütçe oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…