GTX 750 Ti sisteme Cyberpunk 2077 için overclock yapmak

@Inanckilic temelde söylediğiniz bu sistemle Cyberpunk 2077 oynanmasının sıkıntılı olduğu noktası doğru olmasına rağmen herkesin elinde yeni bir sistem alacak imkan olmayabilir veya bu paraya bilgisayara harcamak istemiyor olabilir. Böyle bir noktada alaycı bir dille sistemini güçlendir demektense şu anki koşullarda yardımcı olabilecek şeyler yazmak daha iyi.

İnternetteki bir iki videoya baktığımda 720p düşük ayarlarda 20-30 FPS oynama ihtimaliniz var gibi. OC bu konuda ne kadar fazla sağlayacaktır bilemiyorum ama çok da umutlu olmayın bence. 750 Ti'nın da zaten eski olduğunu varsayarsak OC yapmak kartın ömrünü daha da kısaltabilir. Bu yüzden Afterburner'la saat hızını azar azar artırıp sistemin sıcaklık değerlerini de takip ederek sahip olduğunuz bir oyunda ne kadar FPS artışı aldığınıza bir bakın derim. Ben hala sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum ama isterseniz Cyberpunk'ı Steam'den satın alıp bir deneyebilirsiniz. Eğer oyun çekilmeyecek gibiyse 2 saat olmadan iade edebilirsiniz. Yok benim için iyi, böyle de oynarım derseniz de devam edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı