GTX 750 Ti sisteme parça önerisi

opps44

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Elimde bazı parçalar mevcut eksik kalan parçaları bir araya getirip sistemi tamamlamak istiyorum. Bütçem 5 bin var daha da esneyebilir.

Kasa ve PSU var 550W PSU.
Anakart yok.
İşlemci yok.
RAM yok.
Ekran kartım 750 Ti 2 GB GeForce.
Monitör noc 60 Hz.
SSD yok.
Klavye yok.
Mouse Logitech G300 s

Aslında 750 Ti ekran kartının etrafında bir sistem toplamak LoL'de ve CS:GO'da düşük de olsa yeterli zaten Ultra üst düzey oyunlar da oynamayı düşünmüyorum.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Rekabetçi oyunlar oynayacağınızdan bunlar çok iyi olur. İsteğe göre SSD boyutunu arttırabilirsiniz. İleride ekran kartını yükseltir devam edersiniz. RTX 2060 vb. kartlara kadar yolu var.

Rekabetçi oyunlar oynayacağınızdan bunlar çok iyi olur. İsteğe göre SSD boyutunu arttırabilirsiniz.

Hocam anakart ve işlemciyi 2.el alıp SSD'yi yükseltsek daha iyi olmaz mı? Bir de klavyede lazım adama.

@Qeenross, daha geriye 1000 TL civarı para kalıyor. Üstelik daha da esnetebileceğini söylüyor. SSD'yi 240 yapabilir. Ben konu sahibinin yerinde olsam ekran kartını satar üzerine eklerim. İkinci el RX 580, zorlarsa RX 6400 falan bakarım en azından. Hazır piyasa düştü. Canavar gibi bir sistem olur.

@Qeenross, daha geriye 1000 TL civarı para kalıyor. Üstelik daha da esnetebileceğini söylüyor. SSD'yi 240 yapabilir. Ben konu sahibinin yerinde olsam ekran kartını satar üzerine eklerim. İkinci el RX 580, zorlarsa RX 6400 falan bakarım en azından. Hazır piyasa düştü. Canavar gibi bir sistem olur.

Bencede öyle daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı