GTX 750 Ti ve FX 6100 Yükseltme

Asa Mitaka

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben KHO öğrencisiyim, o yüzden oyun oynamaya pek zamanım yok haftada 3-4 saat giriyorum, benim sistemim bu:
  • GT 730 DDR3 2GB
  • AMD Atlhon II x2 260 3.20GHz
  • 2x2 DDR3 1333MHz RAM 4GB
Haliyle sistem kötü olunca oyunlarda kasmalar oluyor, ben de bu sisteme Aliexpress'den 67 dolara Asus GTX 750 Ti almayı düşünüyorum, Türkiye'den de FX 6100 almayı düşünüyorum. Sizce böyle iyi olur mu ? Bir de Intel önermeyin anakartım AM3.
Klasik soru PUBG 1280x1024'de Low'da kaç FPS verir?

Anakartın tam modelini yazsaydın iyi olurdu ekran kartı konusuna geldiğimizde hiç boşa yurtdışından ithal etmeyin Türkiye'de 2. el olarak almanız daha iyi olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
İthal edeceğiniz ürün size 0 olarak geleceğini mi sanıyorsunuz 2.el kullanılmış GTX 750 Ti yolluyorlar sıfırı şu an üretmiyorlar zaten o yüzden Türkiye'den almanız daha mantıklı olacaktır.
Evet kullanılmış ama fanları değiştirip bakım yapıp öyle yolluyorlar bakımlı yeni malzeme ile yolluyorlar Türkiye'deki kere daha kötü durumda

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı