GTX 750 Ti ve X5460, Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Arkadaşlar, sistemim:
  • Işlemci Xeon X5460.
  • Ekran kartı GTX 750 Ti STRIX OC.
  • RAM olarak 4+4 toplam 8 GB 1333MHz DDR3 RAM.
  • 240 GB SSD.
Kötünün kötüsü ayarda, çözünürlük falan düşse, her şeyi en dibe çeksem oynatır mı sizce? Çamur gibi olsun ama oynatsın.

Hocam bu linkten donanımsal bilgilerinizi girerek ufakta olsa bir bilgi bulabilirsiniz ama oyun çıkmadan ne kadar doğru ne kadar yanlış olabileceğini bilemeyiz.

Hocam bu linkten donanımsal bilgilerinizi girerek ufakta olsa bir bilgi bulabilirsiniz ama oyun çıkmadan ne kadar doğru ne kadar yanlış olabileceğini bilemeyiz.
O site bi' garip.

Daha çıkmamış oyunların sistem gereksinimleri var.

Ekran kartınızdan şüpheliyim.
İşlenmciden şüpheli miyim hayır mantık ne calıştırıyor devamke calıştırmıyor bas Overclock.

Oyunu açar. 720p'de 25-30 fps ile oynarsınız. Ama zevk alamazsınız, haberiniz olsun. Bence şimdi oynamayın, ileride oynayın. "Ulan cillop gibi oyunu tost makinasında çalıştırdık, zevki kaçtı" demezsiniz(Bu arada benim pc de 750ti+i5 650).
Ekran kartınızdan şüpheliyim.
İşlenmciden şüpheli miyim hayır mantık ne calıştırıyor devamke calıştırmıyor bas Overclock.
Bas overclock, yaksın overclock...

Oyunu açar. 720P'de 25-30 FPS ile oynarsınız. Ama zevk alamazsınız, haberiniz olsun. Bence şimdi oynamayın, ileride oynayın. "ulan cillop gibi oyunu tost makinesında çalıştırdık, zevki kaçtı" demezsiniz(bu arada benim PC de 750ti+i5 650).

Bas overclock, yaksın overclock...

Aynen yanana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı