GTX 750 Ti Vidalanacak Yerin Olmaması

m3rty

Kilopat
Daha fazla  
İlk defa kendim bilgisayar topladım ancak ekran kartında vidalanacak yer yok ne yapabilirim?
Bileşenler
  • AliExpress'den alınmış Asus GTX 750TI
  • Aerocool Cylon Kasa
  • Asus P7P55D-E Anakart
IMG_20180712_212845.jpg
IMG_20180712_212845.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimdeki soldaki vida çentiğine ekran kartını biraz kaydırarak monte etme şansınız var mı ? Slota zarar verir mi tam olarak bilmiyorum. Normal vidasız da monte edebilirsiniz.

Bazı modellerde olmayabiliyor. Direkt tak-çalıştır kullanın. Problem olmaz.

Ne yazık ki tak-çalıştır kullanılacak gibi değil. Baya bir oynuyor diğer deliklerede kaymıyor normal bir braket mi kullanmam gerekiyor ?

Resimdeki soldaki vida çentiğine ekran kartını biraz kaydırarak monte etme şansınız var mı ? Slota zarar verir mi tam olarak bilmiyorum. Normal vidasız da monte edebilirsiniz.
Vida deliklerine hiçbir şekilde kaymıyor ilk bilgisayar toplayışım olduğu için cahilliğimi mazur görün acaba nasıl vidasız monte edeceğim ?

Ne yazık ki tak-çalıştır kullanılacak gibi değil. Baya bir oynuyor diğer deliklerede kaymıyor normal bir braket mi kullanmam gerekiyor ?

Vida deliklerine hiçbir şekilde kaymıyor ilk bilgisayar toplayışım olduğu için cahilliğimi mazur görün acaba nasıl vidasız monte edeceğim ?
Vidasız monte edersen pek sorun olacağını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı