GTX 750 Ti vs GTX 1050 vs RX460

Geliyor. ilk pandemi döneminden bu yana sıkıntı çıkarmadı bana. Daha Bugün baktım kartın birine 2 gün önce Türk bir arkadaş yorum atmış 12 günde geldi diye. Kendi Rx550 4gb kartımı satıp buradan almayı düşünüyorum ben de.

En fazla vergi 115TL kesilmiş. Ortalama 35TL kesilmiş.
öyle hoşta benim bütçem 700 Tl en fazla zorlarsam 800 Tl bugünün kuruyla çevirdiğimde ise 1100Tl gibi bir meblağa çıkıyor karşıma. O kadar fazla param olsaydı keşke ama bu seçeneği düşünemiyorum :/

Dostum 2. el almak yerine buradan canavar gibi kartlar alabilirsin. Satıcı oldukça güvenilir ve orijinal sorunsuz mal satıyor ve çok ilgili. Alan Türk sayısı çok ve satış oranları da yüksek. Forumda da alan bir arkadaş vardı konusunu da bırakacağım.

GTX 1050 Ti 2145TL.

Ekran kartı kısmı için öncelik 1050 olmalı bana göre sonra 460. mesela anakart aldığında bakman gerek nasıl çalıştığına, işlemci geldiğinde de bir yere takıp bakman gerekcek. Yani deneyebileceğiniz parçalar elinizde bulunmalı yoksa hepsini toplayıp da bakmak biraz sıkıntılı olur.

Elimde anakart bulunacak ilk başta işlemciyi satın alacağım deneyip göreceğim çalışır durumda ise ekran kartını sipariş edeceğim.

GTX 1050 Ti 2145TL.

Çok pahalı imkanı yok alamam o yüzden sahibinden gibi bir siteden almak zorundayım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı