GTX 750 Tİ vs R7 370 vs R9 270

Denizsasa

Hectopat
Daha fazla  
G3258 İşlemcim var, 4.4 GHz'de. GTX 750 Ti mı, R7 370 mi yoksa R9 270 mi takmalıyım? Önerileriniz bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 370 almalısın.
Casper Neo CD-BMTI750C ekran kartı upgrade
Buraya bakabilirsin, aynı ekran kartlarını düşünen bir arkadaş ekran kartı seçimini GTX 750 Ti'dan yana kullandı ve çok memnun, bende GTX 650 Ti Boost kullanıyorum, Nvidia aşktır, gerisi pişmanlık diyorum. Tabi bu benim görüşüm, sen araştırmana devam et kardeşim.
Aynı ekran kartlarını karşılaştırmamış o arkadaş. Orada R7 260x ve R7 360 yazıyor. R7 370 o kartlardan çok daha iyi bir kart. Ben GTX 750Tİ'ın fiyatının artık gereksiz yere fazla olduğunu düşünüyorum. Çok az daha koyarak daha performanslı kartlar alınabiliyor.

Yanlış Bilgi
R7 370 almalısın.

Aynı ekran kartlarını karşılaştırmamış o arkadaş. Orada R7 260x ve R7 360 yazıyor. R7 370 o kartlardan çok daha iyi bir kart. Ben GTX 750Tİ'ın fiyatının artık gereksiz yere fazla olduğunu düşünüyorum. Çok az daha koyarak daha performanslı kartlar alınabiliyor.
Kartı alırsın kardeş, performansıda alırsın ama kaliteyi alamazsın işte. Kalite kelimesinden ne demek istediğimi nvidia vs amd yazarak araştırabilirsin. Saygılar.

R7 370 en iyi tercih.
Edit: Arkadaş saçmalamış "AMD vs Nvidia" diye bir tabir oluşturulamaz, modelden modele değişiklik gösterir ve bu fiyata en iyisi R7 370.

22913 dedi:
Kartı alırsın kardeş, performansıda alırsın ama kaliteyi alamazsın işte. Kalite kelimesinden ne demek istediğimi nvidia vs amd yazarak araştırabilirsin. Saygılar.
Nvidia Vs AMD olayindan bakıyorsan ayvayi yersin. AMD nin çoğu ekran kartı Nvidia dan daha performanslı onu belirteyim. Bir Nvidia kullanıcısı olarak söylüyorum bunu. Örnek olarak aynı sinif ekran kartlarından ; R7 240, GT 730 dan daha performanslı. R7 265, GTX 750 Ti dan daha performanslı. R9 380, GTX 960 dan daha performanslı. R9 390, GTX 970 den daha performanslı. Olay bu kadar. Nvidia Vs AMD diyerek olayı küçümseme. Bence araştırmalarına biraz daha dikkat et.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı