GTX 750 ve G3250 sistem oyun performansı

• GTX 750 1GB
  • G3250
  • 4GB RAM
Oyun performansı nasıl olur? GTA 5, BF4, PUBG (Muhtemelen oynatmaz ama sormak istedim ), BF3, BF1 ve dahası için performansı ne olur bu sistemin?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci zayıf biraz bu oyunlar için.
Ayrıca RAM yetersiz, en azından 8 GB'a çıkmalı.

gta için 1 gb gpu ram yetersiz ama yinede low ayarlarda her türlü oynarsın,
bf4 için işlemcin ve ramin yetersiz ama yinede low ayarları denemek lazım
pubg sadece ekran kartın başka bir sistemde çok düşük ayarlarda anca 30 fps verebilirken bu sistemde çok zor görünüyor

İşlemci zayıf biraz bu oyunlar için.
Ayrıca RAM yetersiz, en azından 8 GB'a çıkmalı.
ama gördüğüm videolarda hatrı sayılır performanslar alıyordu 205 liraya buldum GTX 750 1GB alıyımmı bütçem anca buna yeter bu arada yükseltemem bu arada ekran kartının işleyeceği veri miktarı zaten anca 2 gb o da fiyatı artıyor hadi en fazla 300 tl diyelim gtx 750 2 gb veya gtx 750 ti aliexpressden filan 2. el link atabilirseniz sevinirim. Teşekkürler

Türkiyede ikinci el olarak satılan gtx 580 yada 680 lerin fiyatı 300 tl yi geçmiyor. Daha performanslı kartlar, eksileri çok güç tüketmeleri ve ses çıkarıp ısınmaları. Bunları göz ardı ederseniz ekran kartı 750 yerine bu iki ekran kartını tercih edebilirsiniz.
Bu arada belirteyim oynayacağınız çözünürlük 1366/768 olursa eğer performansınız bu sistem ile dahada iyi olur

Türkiyede ikinci el olarak satılan gtx 580 yada 680 lerin fiyatı 300 tl yi geçmiyor. Daha performanslı kartlar, eksileri çok güç tüketmeleri ve ses çıkarıp ısınmaları. Bunları göz ardı ederseniz ekran kartı 750 yerine bu iki ekran kartını tercih edebilirsiniz.
Bu arada belirteyim oynayacağınız çözünürlük 1366/768 olursa eğer performansınız bu sistem ile dahada iyi olur
Ben 750 de kararlıyım çözünürlük konusunda öyle olucak 720 p filan oynarım monitör 900 p zaten ama mesela gta 5 de gtx 750 ve g3250 4gb ram hangi ayarda ne kadar fps alırım detaylıca yazsan beni mutlu edersin indiriyorum GTA 5'i
gta için 1 gb gpu ram yetersiz ama yinede low ayarlarda her türlü oynarsın,
bf4 için işlemcin ve ramin yetersiz ama yinede low ayarları denemek lazım
pubg sadece ekran kartın başka bir sistemde çok düşük ayarlarda anca 30 fps verebilirken bu sistemde çok zor görünüyor
gta 5 min ayarlarda rahat gibi görünüyor (ilk resim) battlefield 4 min de yine rahat ayarları yükseltmem için ram eklemem gerekiyor galiba sadece (k.png)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    160,3 KB · Görüntüleme: 41
  • ssadasdasd.png
    ssadasdasd.png
    117,9 KB · Görüntüleme: 33
  • k.png
    k.png
    115,9 KB · Görüntüleme: 40
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı