GTX 750 Xeon X5460 ile çalışır mı?

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
AMD işlemcili sistemlere özel diyor ama bana biraz garip geldi.
Aydınlatır mısınız?

Hocam AMD işlemcili sistemlere özel olması herhangi bir problemi yoksa mümkün değil sallamış gibi duruyor.
Ayrıyeten bütçeyi 200-300TL arttırıp daha iyi kartlar alınabilir gibi 2 gün önce Param Güvende'yle 1000TL'ye GTX 680 aldım.

Anladım hocam o zaman düşüneyim ben bu kartı
Öyle bir şey yok. Olsaydı NVIDIA her ekran kartı modelinden 2'li 2'li çıkarırdı.

Hocam AMD işlemcili sistemlere özel olması herhangi bir problemi yoksa mümkün değil sallamış gibi duruyor.
Ayrıyeten bütçeyi 200-300TL arttırıp daha iyi kartlar alınabilir gibi 2 gün önce Param Güvende'yle 1000TL'ye GTX 680 aldım.
hocam o bütçeye zaten zor çıktım maalesef

450tlye şimdiki kartımı satıp üstüne 100 200 koyarak şuan hd7850 düşünüyorum ama yine de gtx 750 gibi nvidia tarafına da göz gezdirmek istedim

Stoklu ve 600lira
Mining yapılmış gibime geliyor almaya değer mi sizce

Anladım hocam o zaman düşüneyim ben bu kartı.

Hocam o bütçeye zaten zor çıktım maalesef.

450TL'ye şimdiki kartımı satıp üstüne 100 200 koyarak şu an HD7850 düşünüyorum ama yine de GTX 750 gibi NVIDIA tarafına da göz gezdirmek istedim.

Stoklu ve 600lira.
Mining yapılmış gibime geliyor almaya değer mi sizce.

Hocam anladım 7850 de iş görecektir fakat bu kartlarla mining yapılmış olamaz çünkü yapılması olanaksız destekleyen bir kart değil yani, en olabilecek şey kartın internet kafede kullanılmış olması olabilir.
Bana daha çok Knight Online gibi bir oyun için toplanmış sistemlere takılmış kartlar gibi geldi öyleyse de çok problem olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı