GTX 750'li sistem gta v çalıştırır mı?

Ultra 35 fps mi?

Oyun çoğu ihtimal özürlü olacak. Rockstarın hiç önem vereceğini zanletmiyorum bu arada 45 fps alırken 4960x kullanıyordun heralde :).Gtx750 sonucta düşuk bütçeli bir gpu ultra bekleyemezsin.

Oyunun grafikleri beni hiç tatmin etmedi. Tabi 8 senelik konsolda çalışırsa böyle olur. PC'deki grafikler konsoldaki grafiklerden üstün olacaktır. Bence medium gibi bir ayarda rahatça oynarsın.

Oyunun grafikleri beni hiç tatmin etmedi. Tabi 8 senelik konsolda çalışırsa böyle olur. PC'deki grafikler konsoldaki grafiklerden üstün olacaktır. Bence medium gibi bir ayarda rahatça oynarsın.

Aynen arada bir gidip arkadaşımda oynuyorum. Oyunda FPS göz kararı 50'den 20 FPS'ye düşüyor. Ayrıca caddede yol sonuna bakınca kenarlarda kesitler var her şey net değil. Grafikleride abartılacak kadar değil bence o kadarda tatmin edici bir grafik yok. Bilgisayara çıkarsa grafikler daha güzel olacak diyorum inanmıyor bana.

Bencede medium ayarda oynatır ama gta4'de olduğu gibi olursa fps düşmesi yaşarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Low'da 35 FPS Diyenlere bakma kardeşim. O kart BF4'de 1080P , Ultra 30-35 FPS alıyor GTA V'de mi alamayacak ? O kadar abartılacak bir grafik yok, 8 sene önce çıkan konsol bile rahatlıkla oynatıyor.. Sende 920P, High ayarda her türlü 40 fps alırsın. Tabi oyun özürlü olmazsa. :)
Mesajda herşey açık aynen O kart BF4 te 1080p,ultra 30-35 fps alıyor demişsin daha ne.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı