GTX 750Tİ Sisteme PSU Önerisi

SerkanKNC

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar anakartımın ( Foxconn H55MXV ) GTX 750 Tİ ile uyumlu olduğunu öğrendim. Alacağım RAM ve ekran kartı ve de bazı bileşenleri yazıcam. Kaç Watt PSU gerekir? Bütçeye gelince PSU' ya bağlı, uygun olanı alıcam.

Bilgisayarım 6 senelik PSU kaç Watt bakıyorum ama bulamıyorum, zaten güvenmiyorum PSU' ya o yüzden almışken alalım dedim. :) :D

RAM 1600 MHz ileriye dönük düşündüm, ancak anakart 1333 MHz sıkıntı çıkar mı?
Ayrıca benim anakartım için Bios sürümüne baktığımda 080015 gözüküyor. Bu sürümün tarihi ise 01/25/13 şeklinde.
Güncellemedim hiç.
Biraz uzun ve karışık oldu, teşekkür ederim.

Ben kullanıyorum memnunum şayet arada bir cızırtı sesi gelip gidiyor oda pek bir sorun teşkil etmez.

Sizin bu sistem hakkında görüşleriniz neler? İyi bir seçim yapmışmıyım, herhangi bir darboğaz falan yapar mı? Ona göre anakart' ta alabilirim sonuçta o aldığımız ürünlere yazık olmasın.

Darboğaz olacağını sanmıyorum işlemcin GTX 960 kaldırabilecek güçte.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Edit: Eski RAM modüllerini atmak yerine değerlendirip onlara uygun MHz ve CL değerine sahip RAM seçersen 12 GB oluyor, bence denemeye değer. :)

Darboğaz olacağını sanmıyorum işlemcin GTX 960 kaldırabilecek güçte.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Edit: Eski RAM modüllerini atmak yerine değerlendirip onlara uygun MHz ve CL değerine sahip RAM seçersen 12 GB oluyor, bence denemeye değer. :)

Tam olarak anlamadım, o kısmı daha detaylı anlatır mısın ? Anakartta 2 slot var 2x2 dolu full.

Ayrıca bilgisayarı 3-4 ay önce teknik servise yollamıştım. ( Garantide değil tabii ) Demiştim;

- Abi MSİ R7 250 takar mısın?
Adam dedi ;
- Bu bilgisayar kaldırmaz.

Acaba neye göre söylüyor bunu?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı