GTX 750Ti ve G3258 Stream Performansı

Daha fazla  
  • Intel Pentium G3258 işlemci 4.4 GHz
  • ASUS H81M- PLUS LGA 1150 DDR3-1600 MHz
  • Kingston Savage 8 GB CL9 RAM x2
  • Cooler Master Blizzard T2 Mini İşlemci soğutucu
  • ASUS GeForce GTX 750Ti STRIX OC
  • Seagate 3.5” 7200 RPM 2 Terabyte HDD
  • Cooler Master RC-351-KKP420-N2 420Watt kasa ve güç kaynağı

Arkadaşlar yukarıdaki sistemi Technopat'ta görmüştüm ve bu sistemi toplamaya karar verdim.
Sizden ricada bulunacaktım, ben nikksy adresinde yayın açıyorum, 1080p'de Full HD ayarlarda yani hangi oyunları hangi ayarlarda kac fps ile oynayabilirim? Yayında kaç, hangi ayarlar kaç fps? Normalde hangi ayarlar kaç fps? Bana yardımcı olur musunuz ?
Steam ID'm: Dawned20
Alternatif olarak buradan da bakabilirsiniz oyunlarıma : İnanç · Steam Calculator · 76561198206549151

• Counter-Strike: Global Offensive
  • Arma 3
  • Tomb Raider,
  • Payday 2
  • Outlast
  • The Forest
  • GTA 5
  • H1Z1
  • Arche Age

Oynayabilirim sadece.

Dostum önceki konunda da söylediğim gibi o işlemci oyun için bile tercih edilmemeli ki siz birde yayın yapacaksınız verimli bir yayın asla yapamazsınız o işlemciyle.

Dostum önceki konunda da söylediğim gibi o işlemci oyun için bile tercih edilmemeli ki siz birde yayın yapacaksınız verimli bir yayın asla yapamazsınız o işlemciyle.
yardımın için teşekkür ederim sadece işlemciyi değiştirsem anakart falan aynı kalsa bana bi işlemci önerir misin yayın için yeterli olsa yeter benim için bütcem sınırlı

Dostum ayarları full diyorsun tavsiyem 4690K. Çarpan kilidi açık anakartlada belir bir OC yapabilirsin.

Hocam sistem için net bütçeniz nedir? Ayrıca yayın yapmak istiyorsanız en azından fiber internetiniz vs olmalı. 0.60 upload hızıyla yayın falan yapamazsınız.
2mbit upload hızım 25 mbit download hızım var benim sadece sisteme ihtiyacım var

Dostum ayarları full diyorsun tavsiyem 4690K. Çarpan kilidi açık anakartlada belir bir OC yapabilirsin.
işlemcide 4690k ya kadar cıkmısken tabiki onun için anakartda değişecek bu seferde ekran kartı düşük kalmazmı sistemde birde anakartım ramim falan var sadece suan eksik olan kasa- güç kaynağı- ekran kartı -işlemci-
İşlemci+Ekran Kartı + Monitör için 1500 tl bütçem kaldı

Dostum sen en iyisi monütör dahil hepsine verebileceğin bütçeyi yaz en iyisini toplayalım yoksa bütçesiz kafamıza göre olmuyor. Bu arada H81 anakart ile 4690K' yı OC yapabilisin ama bir Z97 kadar olmaz elbette.

Dostum sen en iyisi monütör dahil hepsine verebileceğin bütçeyi yaz en iyisini toplayalım yoksa bütçesiz kafamıza göre olmuyor. Bu arada H81 anakart ile 4690K' yı OC yapabilisin ama bir Z97 kadar olmaz elbette.
dostum 1500 tl bütcem var monitör işlemci ve ekran kartı için diğer bileşenler var kasam 500 wat

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı