GTX 760 Assassins Creed Unity Kasıyor ?

Cazzarie

Kilopat
Merhaba sistemim gayet yeterli olmasına rağmen oyunda kasmalar meydana geliyor bunun nedenini bilmiyorum fakat çok can sıkıcı.

Sistemim;
İşlemci:i7 4790k intel
Ekran kartı:GTX 760
Ram:8GB

Not: Oyunu Yüksek ayarlarda oynuyorum.

Sıcaklık değerlerine bakın. Arkada program varsa kapatın.
Sıcaklık değerine bakmam için en uygun ve doğru program hangisi olmalı sizce ? Oyuna girerken herhangi bir şey açık olmuyor.

Grafik ayarlarını düşür?
Bu kadar sistemi düşük ayarda oynamak için aldığımı sanmıyorum. Ayrıca dediğiniz gibi düşürmeyi de denedim düşürdükçe kasmalar artıyor gibi.

Sisteminizin yeterli olduğunu düşünüyorsunuz fakat değil. Daha önce GTX 970 ile fps düşüşleri yaşamıştım. AA ayarını düşürerek sorunu çözebileceğinizi düşünüyorum.

Sisteminizin yeterli olduğunu düşünüyorsunuz fakat değil. Daha önce GTX 970 ile fps düşüşleri yaşamıştım. AA ayarını düşürerek sorunu çözebileceğinizi düşünüyorum.
AA kıstım sıkıntı kalmadı diğerleri full ayarda, teşekkür ederim. AA neye yarıyor Allah aşkına hiç bir artısını görmedim, göremedim.

Kardeş cevabı sen verdin. Unity gibi optimizasyon özürlü bir oyunu high ayarlarda oynayamazsın. GTX 760 ile olmaz o bir kere.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı