GTX 760 için 400W PSU Yeterli mi?

Güç kaynağını kaliteli tutmak her zaman iyidir, bütçeni bilmiyorum lakin ses yapması ve gereksiz güç harcaması gibi durumlar söz konusu, bunun için de 80+ Bronze ya da Gold dediğimiz ürünler daha mantıklı görünüyor.
80+ sertifikası yok ama kaliteli bit marka diye duydum sizce almalımıyım

80+ sertifikası yok ama kaliteli bit marka diye duydum sizce almalımıyım
Oyuna girdiğinde devrelerinden gelen kokuyu buradan duyabiliyorum. Ses yapması da muhtemel. Karar senin, ben sadece doğru olanı söyleyebilirim. Çünkü bir bilgisayarın en önemli parçası PSU'dur. Eğer işimi görür diye düşünüyorsan al, memnun kalmazsam iade ederim diye de belirt :)

Oyuna girdiğinde devrelerinden gelen kokuyu buradan duyabiliyorum. Ses yapması da muhtemel. Karar senin, ben sadece doğru olanı söyleyebilirim. Çünkü bir bilgisayarın en önemli parçası PSU'dur. Eğer işimi görür diye düşünüyorsan al, memnun kalmazsam iade ederim diye de belirt :)
uygun fiyatlı 500w lık bir psu varsa söler misin önceki bilgisayarım bu yüzden yandı büyük ihtimalle

Bunlara bir göz at, hangisi daha makul görünüyorsa senin için ona göre seçim yaparsın.
Son olarak da, Coil Whine ve ses durumları olursa iade edicem diye belirt kimse madur olmasın. Bu işler çok zor oluyor malesef artık.

Bunlara bir göz at, hangisi daha makul görünüyorsa senin için ona göre seçim yaparsın.
Son olarak da, Coil Whine ve ses durumları olursa iade edicem diye belirt kimse madur olmasın. Bu işler çok zor oluyor malesef artık.

saol

Frisby, Rampage gibi markalar da pek kaliteli değil. Cooler Master, Corsair, FSP, High Power, Silverstone, Thermaltake markaları Türkiye'de bulabileceğin iyi PSU markaları. Bu markaların 80+ olan 500W ve üzeri bir modelini tercih edebilirsin. Corsair VS550 sistemin için uygun olur.
CORSAIR CP-9020097 VS550 BuilderSeries 550W 80+PSU

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı