Çözüldü GTX 760 ile 144 Hz nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe demirciii

Centipat
Daha fazla  
Direkt olarak ekran kartımda ve ekranımda DisplayPort girişi var. Direkt olarak bu kabloyla 144 Hz alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTX 760 VALORANT ve CS:GO tarzı oyunlarda 144 FPS'yi geçeceğinden eminim. Belki iyi bir işlemci ile PUBG gibi oyunlarda da low'da 144 FPS alabilirsiniz. Ancak GTX 760'ta DisplayPort girişi var mı?

Edit: Konu farklıymış. Gerekli ayarları yaptıktan sonra her türlü DP kablosuyla 144Hz alınabilir.
GTX 760 VALORANT ve CS:GO tarzı oyunlarda 144 FPS'yi geçeceğinden eminim. Belki iyi bir işlemci ile PUBG gibi oyunlarda da low'da 144 FPS alabilirsiniz. Ancak GTX 760'ta DisplayPort girişi var mı?

Edit: Konu farklıymış. Gerekli ayarları yaptıktan sonra her türlü DP kablosuyla 144Hz alınabilir.

Çözüm

Ben var diye biliyorum evga gtx 760 da bir sen sen bakabilir misin acaba

Ben var diye biliyorum evga gtx 760 da bir sen sen bakabilir misin acaba
Destekliyor.

jfg.JPG

Yeni konular

Geri
Yukarı