GTX 760 iyi midir?

670 760 aynı ayarda kartlardır ucuz olanı alın. Ve bende Gigabayte 760 vardı 3 fanlı yıllar önce fena değildi ama artık çok eskidi. Ve garantisi olmaz onların kandırmışlar sizi. GTX 970 veya AMD 570 falan bakın. 970 şuan elimde var gayet iyi. 570 970 aynı ayarda zaten.

Aynı zamanda DX11 desteklediği için DX12 çıkan oyunları açamazsınız. Yine de taş gibi kart keşke benim olsa. Benim GT840M yarı yolda bırakıyor beni. O fiyata bulduysan hele sudan ucuz hiç kaçırma düşünme al.

Zotac GTX 660 Ti AMP Edition ile çoğu günümüz oyununu rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Şu an bu karttan bulsam 2. bilgisayarım için alacağım. Eski bir karttır ama efsanedir. Eskiden kullanıp asla pişman olmadığım bir karttır. Aşağıdaki video size referans olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 660Tİ sormuşsunuz elimde mevcut.

Zotac GTX 660 Ti AMP Edition ile çoğu günümüz oyununu rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Şu an bu karttan bulsam 2. bilgisayarım için alacağım. Eski bir karttır ama efsanedir. Eskiden kullanıp asla pişman olmadığım bir karttır. Aşağıdaki video size referans olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı