GTX 760 NVIDIA NIS desteği var mı?

GTX 760 ekran kartımda NVIDIA nis açabilir miyim? Özel bir sürüm indirmeme gerek var mı?
Ekran kartının en son sürümünü indirip Nvidia Denetim Masasından açmanız yeterli. Destekliyor.

Arkadaş fotoğraf atmış, görüntü ölçeklendirme yok hocam.
Ha pardon görmedim onu. DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip baştan kurmayı deneyebilir. Çünkü 750 Ti bile destekliyor diye biliyorum.

Dosya Ekleri

• 2022-03-14 (1).png
    2022-03-14 (1).png
    376,1 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Çözüm bulabilen oldu mu? 750 Ti'da olup bunda olmaması enteresan.

Aslında bir sorun yok. NVIDIA NIS teknolojisi Maxwell ve üzeri mimariye sahip olan kartlarda var. GTX 7xx serisinde de GTX 745, 750 ve 750 Ti gibi kartlar Maxwell mimari iken, diğer GTX 7xx serisi kartlar bir önceki nesil olan Kepler mimarisine sahipler. Bu yüzden sürücüde NIS ayarı yok.

Hatta sürücü desteği konusu da bu şekilde. Şu an GTX 745, 750 ve 750 Ti gibi kartlar halen son sürücü güncellemelerini alıyorken diğer GTX 7xx serisi kartların sürücü desteği kesildi.

Aslında bir sorun yok. NVIDIA NIS teknolojisi Maxwell ve üzeri mimariye sahip olan kartlarda var. GTX 7xx serisinde de GTX 745, 750 ve 750 Ti gibi kartlar Maxwell mimari iken, diğer GTX 7xx serisi kartlar bir önceki nesil olan Kepler mimarisine sahipler. Bu yüzden sürücüde NIS ayarı yok.

Hatta sürücü desteği konusu da bu şekilde. Şu an GTX 745, 750 ve 750 Ti gibi kartlar halen son sürücü güncellemelerini alıyorken diğer GTX 7xx serisi kartların sürücü desteği kesildi.
Anladım hocam, teşekkürler. Talihsizlik olmuş bu.

Geri
Yukarı