GTX 760'MI R9 270x TOXİC'Mİ

Yenilikçi olmak her zaman iyidir. AMD R9 270X öneririm. Asus'un yeni modeli var. 4 GB TOP Modeli.

R9 diyorum çünkü; yeni ve mantle desteği olmasından. Mantle tam olarak oturduğu zaman iyi sonuçlar verecek. Yeni oyunlar mantle desteği ile gelecek. Bu benim şahsi görüşüm. Umarım yine birisi çıkıp öneri konusunu tartışmaya çevirmez.

Toxic modelinin soğtutması ve çekirdek hızı daha iyi ama iki modelden de memnun kalırsınız. nVidia derim ben. Sürücü desteğinden dolayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilikçi olmak her zaman iyidir. AMD R9 270X öneririm. Asus'un yeni modeli var. 4 GB TOP Modeli.

R9 diyorum çünkü; yeni ve mantle desteği olmasından. Mantle tam olarak oturduğu zaman iyi sonuçlar verecek. Yeni oyunlar mantle desteği ile gelecek. Bu benim şahsi görüşüm. Umarım yine birisi çıkıp öneri konusunu tartışmaya çevirmez.

Hemen çıkıyorum ve tekrar GTX 760 diyorum. NVİDİA zaten güncel, biraz daha performanslı ve PHYSX desteği var. MANTLE teknolojisi daha tam oturmadı diye biliyorum. İleriyide göremiyorum o yüzden kesin bir şey söylemek yanlış olur.

Mantle gerçekten iyi bir teknoloji bende r9 270X ile GTX760 arasında kaldım. Size sorum var ShadowPlay ile stream yaptınız mı nVidia tarafında tek ilgimi çeken teknoloji o ve çok merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı