GTX 765M ekran kartının oyunlarda 96 dereceye çıkması sorun oluşturur mu?

DDR 5 RAM

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. Laptopumdaki ekran kartı herhangi bir oyunda 96 dereceye kadar çıkıyor. Az önce oyundan çıktım 55 derece şuan. Termal macunlar tam kurumamış ama zor sürülüyor katılaşmış. Elimde olmadığı için kenarlarına taşanları tekrar sürdüm. Yakında değiştireceğim fakat, değiştirene kadar bu sıcaklıklar sorun yaratır mı? İşlemcim de aynı şekilde.

Merhaba arkadaşlar. Laptopumdaki ekran kartı herhangi bir oyunda 96 dereceye kadar çıkıyor. Az önce oyundan çıktım 55 derece şu an. Termal macunlar tam kurumamış ama zor sürülüyor katılaşmış. Elimde olmadığı için kenarlarına taşanları tekrar sürdüm. Yakında değiştireceğim fakat, değiştirene kadar bu sıcaklıklar sorun yaratır mı? İşlemcim de aynı şekilde.

Kanka çok PC başında durma ekran kartı 85 dereceyi geçiyorsa sıkıntı büyük ama diz üstü olduğu için biraz daha rahat davranabilirsin.

Merhaba arkadaşlar. Laptopumdaki ekran kartı herhangi bir oyunda 96 dereceye kadar çıkıyor. Az önce oyundan çıktım 55 derece şu an. Termal macunlar tam kurumamış ama zor sürülüyor katılaşmış. Elimde olmadığı için kenarlarına taşanları tekrar sürdüm. Yakında değiştireceğim fakat, değiştirene kadar bu sıcaklıklar sorun yaratır mı? İşlemcim de aynı şekilde.

Ben de laptop kullanıyorum ekran kartı 90 derece üstü genellikle, şu ana kadar bir şey olmadı gerçi benim emektar eski olduğu için yansa da umruma gelmez ama yine de dikkatli olmakta fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı