GTX 770 alınır mı?

Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba bugün bir yerde 250 TL'ye fan sorunlu GTX 770 buldum ve satıcı ile konuştum. Kartın fan sorunu var. Fanlar boşta iken bir hızlı bir yavaş dönüyor ama test veya oyunda normal hızda çalışıyor. Bu karta bu fiyat verilir mi? Pazar gününe kadar revize ettirdim pazar günü anlaşırsak kartı alacağım.
Bu kartı imzamda "YanÇar" olarak adlandırdığım sisteme alacağım. Biliyorum dar boğazı sonuna kadar göreceğim ama malum GT630 bile 250-300 TL arasına satılıyor. Ayrıca bu kartı alırsam bir de PSU lazım bana malum kart tek başına 230 watt tüketiyor.

Kartın boştaki değerleri:
1610737265626.png

Bu da test sırasında ki değerleri:
1610737353965.png

Yük altında normal değerler fakat boşta o kadar düşük sıcaklık olması şaşırttı beni benim ekran kartımda GTX770 boşta 35 derecenin altına düştüğünü görmedim :D.
kartın marka modeli nedir?
Bu arada dediği gibi sadece sorun fanın devirlerinde ise o ayarlanabilir fiyat gayet yerinde çok ucuz hatta.

Yük altında normal değerler fakat boşta o kadar düşük sıcaklık olması şaşırttı beni benim ekran kartımda GTX770 boşta 35 derecenin altına düştüğünü görmedim :D.
kartın marka modeli nedir?
Bu arada dediği gibi sadece sorun fanın devirlerinde ise o ayarlanabilir fiyat gayet yerinde çok ucuz hatta.
Belirtmeyi unutmuşum pardon. Ürün MSI N770 Lightning

Hocam, sorunu halledebilirim diyorsanız alın. Test fake olabilir mi? Fanı arızalı bir kart bu değerleri zor verir.

Tamam hocam. İzledim. Dediğim gibi hallederim diyorsanız alın.

Geri
Yukarı