GTX 770 aygıt yöneticisinde sarı ünlem ve sürücü kurma sorunu

mehmet02x

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım MSI GT 770 2 GB 256 bit kaç gündür tuhaf bir sorunla karşı karşıyayım. Ekran kartımın fanı falan her şeyi sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Ama bilgisayar görmüyor kartı. Nvidia driver güncellemesi geldi güncellemeyi yüklüyorum. Ama aynı güncelleme tekrardan geliyor sanki hiç yüklenmemiş gibi bilgisayara dün format attım aynı sorunlar gene devam ediyor. Sorun ile ilgili resim çektim. Resimler sorunu daha açıklayıcı hale getirecektir.

1gby6p.png
29dg6j.png
dGr5vV.png
MvQEVQ.png
nWd7Ql.png

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU rehberine göre anlatımı uygulayıp, denetim masasından Physx olan yazılımı ve Nvidia kalan yazılımları kaldırın.
Güncel sürücünüzü siteden indirip yükleyin.
BIOS güncel ve default olduğuna da emin olun.

Selam arkadaşlar bilgisayarı tamirciye götürdüm. Sorunun ekran kartında olduğunu söyledi. Sisteme başka ekran kartı taktık sıkıntısız çalıştı. Görüntüde çizgilenme olmadı. Şimdi ekran kartımı başka bir sistemde deneme şansımız olmadı çünkü ellerindeki sistem benim ekran kartını kaldırmazdı. Ne yacagımı bilemiyorum ekran kartınıda çöpe atmak istemiyorum çünkü pahalı birşey yeni ekran kartıda bu zamanda almak zor bulundugum bölgede iyi bir tamirci yokki. Hepsi merdiven altı çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı