GTX 770 düşük performans

Matte, ya bu Gpu'nun içerisinde "If OS = Win7, Max fps = 20" diye bir komut yok. :D İşletim sistemiyle olacak iş değil belli ki.
Eger win8.1 hakkındaki bilgileri araştırırsan performans artışı sağladığını görebilirsin. İşletim sistemi ile olacak iş değilse xp kullanda ne oluyor gör.Hem Recep abi herhangi birininbilgisayarında bir sorun olduğunda win8.1 yüklü mü diye boşuna sormuyor.

Cpu dercesi normal.Bence win 8.1 kur. Driverları yükle öyle bf4 oynamayı dener misin ?

Eger win8.1 hakkındaki bilgileri araştırırsan performans artışı sağladığını görebilirsin. İşletim sistemi ile olacak iş değilse xp kullanda ne oluyor gör.Hem Recep abi herhangi birininbilgisayarında bir sorun olduğunda win8.1 yüklü mü diye boşuna sormuyor.

Cpu dercesi normal.Bence win 8.1 kur. Driverları yükle öyle bf4 oynamayı dener misin ?
Bugün BIOS güncellemesi yaptım daha iyi ama hala sorun var. Isı konusunda sorun yok. Kaldı Windows 8.1 :D Bir çok kişi bu tür problemlerin Windows 8.1 ile çözüldüğünü söylüyor. Daha yüklemedim, fiyat hakkında bir bilginiz var mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı