Gtx 770 Fx 8350 performans düşüklüğü

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada 150 FPS seyrediyor. Sadece işlemcinin i7 olması bu kadar fps açığı yapacağını sanmam.
2013 tarihli video göndermişsin güncel video varsa aynı fps aynı kart? oyuna güncelleme geliyor grafikler değişiyor hayat akıyor gidiyor vs..

BF4 için konuşuyorum kesinle dengesizlik var. Oyun korsansa kafana takma tabi. Bence Pc'yi son kez formatla her şeyini güncelle bios'ta dahil sonra tekrar konuşalım.

GTX 770, BF4'te 70.9FPS almış. Geforce Experience programından oyunu optimize ederek oyna.

bf4_1600_900.gif

Battlefield 4 orijinaldi fakat şu an indiremem oyunu origin üzerinden almıştım. Benim değerler ortalama 45 30 fps arasıydı 1600x900 çözünürlükte ve sıcaklık konusunda ise 10 dakika oynadıktan sonra 60 70+ derecelere çıkıyordu bu normalmidir hocam ona göre çekecem videoyu

Benim PC 70 Fps in yanına yaklaşamıyordu Multiplayerde hocam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı