GTX 770 Mi, R9 280X Mi?

GTX 770 Mi, R9 280X Mi?

• GTX 770

Oy: 55 55,0%
  • R9 280X

Oy: 45 45,0%

• Oy verenlerin toplamı
    100

Öğrendiğim iyi oldu, küçük hatalar bazen büyük sonuçlar doğurabilir dostum... Ben hep iki şeyi merak ederim, birincisi "" yaparken cümlenin sonuna nokta koymaya gerek var mı? İkincisi, sana nezaketle uyarı ve takılma amaçlı mesajlar attığımda bana böyle sert çıkışıyor olman... Ayrıca ben hiç bir zaman bir kimsenin mesajlarında hata aramam, bilgi ararım. Gözüme çarptı, güzel bir tavırla uyarma gereksinimi duydum, ne var bunda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burak Dereli, Intel HD4600 ile takılıyorum. R9 290 özel tasarımlı modelleri bekliyorum. Birde EVGA 2014'te Türkiye'ye gelecekmiş diyorlardı. Bir ara yine gelecek demişlerdi ama gelmedi. Umarım bu sefer gelir.

EVGA'yı çok bekleriz. Çok sağlam kartları var ama. Stok soğutucusu bile süper... Bu arada 4600 ile ne oynayabiliyorsun?

- - - Güncellendi - - -

Burak Dereli, Batman Arkham City, Crysis 3, BF3, Mafia II, Sleeping Dogs oynadım. Daha oynayabileceğim çok oyun var. Ama hangi ayarlarda oynadığına bağlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…