GTX 770 vs R9 280X

GTX 770 vs R9 280X

• Oy verenlerin toplamı
    22

Emir Çelik

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
@Recep Baltaş siz ne düşünüyorsunuz ? Ve bütün forum üyeleri yardımlarınızı bekliyorum. Bütçe ikisine de yetecek kadar var. İleride 2GB' ın yeterli olmayacağı kanaatindeyim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyumu GTX 770' ten yana kullandım. Alırsanız şimdiden hayırlısı olsun.

Ben de ayni ikilemde kaldim. Amd'nin driverlari kotu performansi iyi, nvidia'da da tam tersi bir durum var.

GTX 770 günümüz oyunlarında 280X'den çok az bir fark ile üstün. Ama işin içine vRAM ve Mantle girince ben R9 280x'in daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. R9 280X Vapor-X Tri-X ekran kartını tavsiye ederim. Eğer bütçe varsa tabi ki Toxic. (Eğer ses sizi rahatsız etmiyor ise. Zaten oyunda iken duyulmuyor.)

Stok var. Sadece tükendi yazıyor. Stokta ki mağazalar linkine tıklarsanız stok olduğunu göreceksiniz.

(Ayrıca Toxic stoklarda var gözüküyor.) Vapor-X Tri-X modeli ise sadece Ümraniye'de var.

Bilmiyordum hocam sağol. Eger Msi varsa onu alacagim Twin Frozer'in cok metini duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…