GTX 780 hangi modeli seçmeliyim ?

Kavga yok ! Herkes bildiğini alsın Oğulcan r9 290 ve 290x öneriyor sende Gtx 780 ti öner arkadaşım insanların düşüncelerini nasıl sorgularsın...

@Geriteq, söylesene bana, neresi saçmalık? Resminden belli ediyorsun diyeceğim de önyargılı konuşmayı sevmem.

Evet ben resmimden belli ediyorum fakat sizde mesajlarınızdan belli ediyorsunuz.Gtx 780 Ti nin R9 290x den daha güçlü olduğunu hepimiz biliyoruz ve o kartı alabilecek bütçesi olan bir kişiye neden daha düşük güçte bir kart tavsiye edelim ?

@Geriteq, hangi mesajımdan belli ediyorum ben yahu? GTX780 Ti ile R9 290X arasındaki fiyat farkını gördün mü sen? Aralarındaki FPS farklarını da gördün mü? Maksimum 10FPS, minimum 3-4 FPS önde.

Şimdi sana soruyorum, 3 ve 10 arasında gidip gelen FPS farkları yüzünden 400TL daha verip GTX780 Ti mi alırsın, yoksa 400TL daha ucuza "yakın performans" veren R9 290X mi alırsın?

Not: Cevabını beklemiyorum, çünkü Nvidia fanboyu olduğun için GTX780 Ti diyeceksin. Daha güçlü olması bahane. :)

Bırakın herkes bildiğini alsın kavgaya gidecek madem babanız ali ağaoğlu kadar zengin parayı har vurup harvan savurabilirsiniz :) Biz karışmıyoruz

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı