GTX 780 Lightning vs DirectCU II

MSI GTX780 Lightning, ASUS'tan 71$ daha pahalı.

crysis3_2560_1600.gif
crysis3_2560_1600.gif

Crysis 3 ' te aradaki FPS farkı 1FPS'den az. Ama yük altında ASUS 8 derece daha soğuk ve teknik servis kat kat daha iyi. :)

Hey yanlış bilgi veriyorsun :D
ASUS'u bir arasana :D
7,8dk hatta bekle :D
1-2ay ürününle oynasınlar :D
Bilmeden konuşma.

NOT:En kötü servis diyebilirim.
(Ürün gönderdiğimden biliyorum.)

Seni bekletmeleri servisin kötü olduğu anlamına gelmez. Tam tersi seni bekletmeden ilk fırsatta kullanıcı hatası vermeleri servisin nasıl olduğunu gösterir.

Tabi sana da şanssızlık denk gelmiştir ona bakarsak internette isyan eden bir sürü MSI mağduru var.

Sahtekar MSI .. Sakın MSI Ürünü Almayın

ASUS'un servisi iyi. Çok çok iyi olmayabilir, sadece Türkiye'deki en iyi servis olan Çizgi Elektronik baktığı için en iyisi deniyor.

- - - Güncellendi - - -

Ağla ASUS ağlayı ben yazdım :) Ama olay sıcaklıkta bitmiyor. Hele bi tatilden döneyim, açıklayacağım sana :)

Şimdi açıkla. :) Performans olarak ta fark yok, sıcaklık olarak geçiyor, kalite olarak geçiyor. Neymiş MSI'ın üstünlüğü? :)

Tek üstünlüğü tasarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte'da temas eden kısım bakır.

cooler1.jpg

Fakat MSI'da sanırım bakır değil.

cooler2.jpg

O yüzden Gigabyte biraz öne geçmiş olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte'da temas eden kısım bakır.

cooler1.jpg

Fakat MSI'da sanırım bakır değil.

cooler2.jpg
Emrah kanka, senin bu Asus sevdan olmasa başkaları sana gıcık olup MSI'ı övmezdi. Zaten MSI bi ürününe sahip değiller :D. Bak ben XFX'den Asus'a geçtim ve çok mutluyum. Gerçekten çok güzel soğutma ve çok sessiz.

Eline sağlık ana konuya diyor. Yani sonunda kanıtladın diyor soğutma performansının üstünlüğünü. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı