GTX 780 Ti vs 770

Bu kadar yüksek ekran kartı alınca darboğaz oluşabilir veya PSU yetmeyebilir bilgisayarınızın tüm özelliklerini yazmalısınız.

Bilgisayarım toshiba satellite a660 1 fc ekran kartı intel. Yeni ekran kartı alacağım ama ekran kartı takılır mı, takılmaz mı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modelde harici bir ekran kartı bulunmamakta bu yüzden Intel HD grafik işlemcisini kullanıyor bu grafik işlemcisi oyun amaçlı değil basit ofis yazılımları için uygundur.Ve bu modele ekran kartı takılmıyor.
Ya oyun oynamak için. Mesela assasin creed 4 oynamak için ne yapmalıyım? Yolu yok mu?

Hd serisi oyun oynamaktan ziyade internette dolaşmak ya da düşük kalitede hafif oyun oynamak için vardır.Daha önce hiç denemedim fakat en düşükte bile 30 fps'in altına düşersin ama çoğu online oyunu low-mid ayarda oynarsın.

Hd serisi oyun oynamaktan ziyade internette dolaşmak ya da düşük kalitede hafif oyun oynamak için vardır.Daha önce hiç denemedim fakat en düşükte bile 30 fps'in altına düşersin ama çoğu online oyunu low-mid ayarda oynarsın.
Ekran kartını değiştirmeni yolu yok mu? Dostum yardım et. Elimde parada var. Değiştirmek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı