GTX 780 Ti vs GTX 970 vs 1060 3G

Vallahi WattMan ortadan kalkarsa evi arabayı bankayı satıp RX 6800 alırım.

WattMan bir hata değilki hocam. Bir koruma sistemi. Ekran kartını bozulmaktan kurtarıyor. Tabii ki 5000 ve 500 serisinde çoğu zaman yanlış çalışıyor. Ben WattMan yemedim ama WattMan sıfırlanması yedim RX 570'de ki RX 6000 serisinde çok az var.

Ne oyun oynuyorsunuz bilmiyorum ama sistemime göre ekran kartım çok geri olmasına rağmen ben memnunum. Tabi CS:GO oynadığım için. Ama CS:GO, PUBG, COD:MW hepsinde yüksek fps oynuyorum hatta yayın bile açabiliyorum istersem...
Ekran kartım MSI GTX 970 Gaming 4G

780 Ti ile yeni nesil oyunu unutun. Üstelik trafo. 1060 3 GB performansı güzel ancak VRAM yetersiz.

Geriye kaldı GTX 970. 4 GB VRAM ve RX 570 dengi olduğu için tercih edilebilir. Bu bütçede başka seçenek yok sayılır.

Son düzenleme:
Konu hortlayacak ama KS sanırım tam emin olamamış. GTX 1650 GDDR6 almanız mantıklı eğer uygun fiyata anlaşırsanız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resmen RX 580 8 GB ve 1060 6 GB'a kafa tutuyor. Hafif OC yaparsanız 3-5 FPS fazla alıp yolunuza bakarsınız. Tek sorunu VRAM.

RX 570 aldım 2 kere, 1 kere de 580 aldım illallah ettirdi. NVIDIA yönündeyim, sizce hangisi yeni nesil oyunlar için uygun? (Fiyatlar aynı.)
*Psu 500W.
*Anakart ASUS H310M-K
*İşlemci i3-9100F
Alacaksanız 1060'ın 6 gb'lık versiyonunu alın. Bende RX 570'ten geçen biri olarak öneririm. 4 GB VRAM günümüz için sınır denilebilecek seviyede artık. (oyundan oyuna, ayardan ayara göre değişir)

Yeni konular

Geri
Yukarı