GTX 850 M Ekran kartı GTA V'i hangi ayarda rahat oynatabilir ?

Sanırım mesajımı yanlış okudunuz, tekrarlamak istemiyorum postumu ama high-ultra ve 40 fps civarları şeklinde belirtip tam rakam ve ibareler kullanmamıştım. Gene de teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.

Estağfurullah, yanlış bir anlaşılma olmuş. Nvidia sonuçta benim babamın oğlu değil, kullandığım makina 1800 liralık bir makina diğer 3000-4000 tl'lik makinalara tabiiki de kafa tutamaz. Ama alacak insanlara bu fiyat aralığında çok gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

@Rage ben o yorumu kişiye özgü yapmadim. Zaten sen alabiliyorsan demissin, fakat bir arkadaş fiyat farkini bilmeden onun yerine suna bak falan demiş. Yani yorumlarimi kişisel olarak algılama. :)

Gtx850 güçlü bir kart, ultrada rahatça oyanar ama tabiki Texture'yi ultraya alirsa ve AA değerine gore büyük ihtimal sıkintı yasayabilir. Unutmamak gerek GTA V çok güçlü bir sistem istemiyor. ;)

Önerilen sistemi için GTX 850M yetersiz kalıyor ama High da açacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı