GTX 850M Laptopta oyunların HD Graphics 4600 ile çalışması

Bakisanlan

Kilopat
Daha fazla  
Artık bu durum beni gerçekten sıkmaya başladı arkadaşlar.Yeni nesil oyunlarda mı x64 oyunlarda mı böyle yapıyor anlamadım .GTA V'te de böyle yapmıştı. Her yolu denedim bir türlü harici ile çalıştıramadım. Recep Baltaş'ın Nvidia ekran kartlarını devreye sokma adlı videosunkini de yaptım hala aynı sorun. Bugün gene WWWE2K15'te denedim oda algılamıyor harici ekran kartımı, kafayı yiyecek durumdayım arkadaşlar. GTX 850M harici ekran kartım, İNTEL HD 4600 entegre grafik ekran kartım var.

azazazazqweqewq.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların dediklerini deneyin , eğer olmazsa "Aygıt yöneticisi" panelinden harici ekran kartını devre dışı bırakıp bırakmadığınızı kontrol edin.

Harici ekran kartınız GTX 850M devre dışı değilse "Temiz Kurulum" yapmayı deneyin.

Oyunu "Yüksek Performans" güç seçeneğinde çalıştırın. Sorununuz büyük ihtimalle çözülür. Çözülmez ise yazın buraya , farklı çözümler arayalım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı