GTX 860M sistemde Valorant 50 FPS'e düşüyor

aygır358

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
GTX 860M
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-4710HQ CPU @ 2.50GHz (8 CPUs)
Selam arkadaşlar. MSI marka laptopum var ve Valorant oyuncusuyum. Ne hikmetse oyuna giriyorum FPS 50'lerde oyuna reset atıp devam ediyorum 100 110'larda ve bu benim canımı sıkıyor. Bunun sebebleri nelerdir? Sizce yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

Selam arkadaşlar. MSI marka laptopum var ve Valorant oyuncusuyum. Ne hikmetse oyuna giriyorum FPS 50'lerde oyuna reset atıp devam ediyorum 100 110'larda ve bu benim canımı sıkıyor. Bunun sebebleri nelerdir? Sizce yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

Uzun süredir format atmadıysanız format atabilirsiniz Valorant daha çok işlemci ağırlıklı bir oyun.

sistem güncellemesini yapmıyor ekran kartınada bakıcam şimdi başka önerebiliceğin bir method varmı

Sistem Güncellemelerini ve Ekran kartı sürücülerinin güncellemelerini kontrol edin.
x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 22H2 için 2024-01 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB5034441) bu yükleniyorda %0 olarak kalıyor çözümü varmıdır

Son düzenleme:
Sistem güncellemesini yapmıyor ekran kartınada bakacağım şimdi başka önerebiliceğin bir method var mı?

X64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 22H2 için 2024-01 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB5034441) bu yükleniyorda %0 olarak kalıyor çözümü var mıdır?

En son güncelleştirmeleri kullanıma hazır olur olmaz alın seçeneği aktifse devre dışı bırakın sonra tekrar denetleyin güncelleme gittiyse ellemeyin sonra tekrar o seçeneği aktif edin ve tekrar denetleyin güncelleme gelirse kurmayı deneyin yine olmazsa Güncelllemeyi 1 hafta kadar duraklatın sonra tekrar indirmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı