GTX 860m vs GTX 850m ?

Asus mu, Monster mı ?

• Asus

Oy: 8 29,6%
  • Monster

Oy: 19 70,4%

• Oy verenlerin toplamı
    27

WooWilly

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben iki notebook arasında yaklaşık 1 aydır git geller yaşıyorum. İki notebook arasındaki en büyük fark ekran kartı Monster da gtx 860m asus da gtx 850m var.

MONSTER® ABRA A5 V2.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

Asus N550JK-CN167D Notebook En Ucuz Fiyatı

Monster ı daha önce kullansam güvensem elle incelesem asusu direk elerim fakat asusun da kasa kalitesi görünümü vs cezbediyor açıkçası.

Benim sorum gtx 850m ve gtx 860m arasında dağlar kadar fark var mı, mesela ben bi gtx 860m de bi gtx 850m de oyun oynasam gözle görülür bir fark görebilir miyim ?

Siz çözünürlüğü 640x480 yaparsanız, o bilgisayarlar bozulana kadar kullanırsınız. Az bir fark var ama yabana atılacak bir fark değil. Ayrıca Asus'ta işletim sistemi yok.

Monster Abra A5 V2.1.1 kullanıyorum. Ve malzeme kalitesi bence gayet iyi. 860M almak varken 850M almak bana mantıklı gelmemişti. Orası size kalmış. 860M ve 850M arasındaki farkı yüksek ayarlarda farkedebilirsiniz.

Isınması nasıl firmanın geri dönüşleri felan nasıl ?

İşletim sistemi sıkıntı değil diye düşünüyorum

Ben gidip Kadıköy'den elden aldım. Fazlasıyla ilgiliydiler. Telefon ile aradığımda da yardımcı olmuşlardı. Ben Cooler Master U2 Plus ile beraber kullanıyorum ve oyun oynarken turbo fanı da açıyorum. 80-85 dereceyi geçtiğini görmedim. İşletim sistemi sıkıntı değil derken ne demek istediğinizi anlamadım. Ben Linux olarak aldım ve orada kendim USB kullanarak Windows 8.1 kurdum.

Ben gidip Kadıköy'den elden aldım. Fazlasıyla ilgiliydiler. Telefon ile aradığımda da yardımcı olmuşlardı. Ben Cooler Master U2 Plus ile beraber kullanıyorum ve oyun oynarken turbo fanı da açıyorum. 80-85 dereceyi geçtiğini görmedim.

Cooler Master U2 Plus + turbo fan olmasına rağmen 80-85 derece olması yüksek değilmi ya da ben mi yanlış düşünüyorum ? Hangi oyunları oynuyorsunuz

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı