GTX 920MX sistemde Valorant kasıyor

• Konuyu başlatan xeaZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 297

xeaZ

Centipat
Daha fazla  
8 GB RAM, GTX 920MX 2 GB ekran kartı, 256 GB SSD, Intel i5-7200U işlemci Valorant'ta kasıyor. Tum FPS ayarlarını yaptım YouTube'da olan her şeyı... Kasması normal mi? Sağ olun.

920mx valorant için yeterli olacaktır. Siteminizin oyuna giriş yaptıktan sonra entegre grafiğe geçmediğinden emin olun.

Ayrıca kasmaktan kastınız nedir tam olarak? Aldığınız ortalama FPS değerini paylaşabilir misiniz?

920MX Valorant için yeterli olacaktır. Siteminizin oyuna giriş yaptıktan sonra entegre grafiğe geçmediğinden emin olun.

Ayrıca kasmaktan kastınız nedir tam olarak? Aldığınız ortalama FPS değerini paylaşabilir misiniz?
Entegre grafik nedir? Oyun içinde normalde 90 80 falan oluyor ama ates ederken veya herhangı bir rakıp gorunce falan çatışırken olsun bayağı aşağılara düşüp droplanıyor ve kasıyor. Eğer entegre grafıkten kastınız ıslemcının grafık kartı ıste bilgisayar onu kullanıyor sanırım cunku Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartını devre dısı bırakınca FPS'ım degısmıyor ama ıslemcının grafık kartını devre dısı bırakınca gırılmıyor bile.

Evet, entegre grafik işlemcinindir. Ekran kartınızı güncellemeyi deneyin.

Bir keresinde başıma gelmişti. Tüm ekran kartı sürücülerinizi silerek temiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

Evet, entegre grafik işlemcinindir. Ekran kartınızı güncellemeyi deneyin.

Bir keresinde başıma gelmişti. Tüm ekran kartı sürücülerinizi silerek temiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

Onu da yaptım. Ama ıslemcının grafık kartının surucusu 2018 de gozukuyor onu bulamadım nasıl ındırecegımı

Intel'in auto detect bir uygulaması vardı sanırsam. Onu kullandınız mı?

Ayrıca emin olmakta fayda var. Nvidia denetim masasına girerek gpunun sağ altta görünmesini sağlayan bir ayar var onu aktifleştirebilirsiniz. Eğer sandığım gibi entegre grafik üzerinden çalışıyorsa oradan ayar yapmayı deneyebilirsiniz.

Intel'in Auto detect bir uygulaması vardı sanırsam. Onu kullandınız mı?

Ayrıca emin olmakta fayda var. NVIDIA Denetim Masası'na girerek GPU'nun sağ altta görünmesini sağlayan bir ayar var onu aktifleştirebilirsiniz. Eğer sandığım gibi entegre grafik üzerinden çalışıyorsa oradan ayar yapmayı deneyebilirsiniz.

NVIDIA denetım masasında sadece 3D ayarları gozukuyor.

Son düzenleme:
3d ayarlarını düzenle gibi bir şey vardı galiba orada bir yer vardı varsayılan ekran kartını seçmenizi sağlayan bir seçenek. Oradan varsayılan kartı nvidia olarak ayarlamayı deneyin belki düzelir.

Geri
Yukarı